{%SOLMENU%}

Renkli Doppler Ultrasonografi

Ultrason tekniğinin bir ileri versiyonu olan Doppler cihazı, vücudun damar ağını, kanın damarlar içindeki dolaşımını, dolaşımın yeterliliğini ve kanın akış hızını son derece kolay bir yöntemle ortaya koymaktadır. 3D Harmony Multy frekans angio paketi gibi üst versiyon özellikleri bulunan görüntüleri digital ortamda her türlü bilgisayarda açılabilen CD'lere kaydedilebilmekte, istenirse renkli ve siyah-beyaz görüntüler verilebilmektedir.

Cihaz yüzeysel doku (meme, troit, scrotal, yumuşak doku, ...) için liner proup., Transvaginal, transrectal incelemeler için endokaviter prop., genel amaçlı ve obstetrik tetkikler için konveks prop. ve kardiak amaçlı sektör prop., kullanılmaktadır.

Günümüzde hastalıkların tanısı için vazgeçilmez bir araç haline gelmiştir.


General elektrik Fortis markası son teknoloji füzyon biyopsi  yapılmaktadır.

LOGIQ platformunun en yeni üyesi olan Yapay Zekalı Usg  Renkli  Doppler LOGIQ Fortis™, özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde kolayca ölçeklenebilen , çok amaçlı, hepsi bir arada, ultra güvenli bir ultrason çözümleri sunar.

Bir LOGIQ sisteminden beklediğiniz her şey; tamamen modernize edilmiş güçtür.

Şık ve kompakt bir tasarıma sahip olan Yapay Zekalı Usg  Renkli  Doppler LOGIQ Fortis™, neredeyse her alanda kullanılabilir.

Son teknoloji ürünü özellikleri ve teknolojileri, onu herhangi bir vücut tipinde tam spektrumlu ultrason muayeneleri ve prosedürleri yürütecek kadar güçlü kılar. Klinisyenlerin üretkenliğini optimize etmek, performansla ilgili beklentileri aşmak ve yatırımınızı en üst düzeye çıkarmak için özel olarak tasarlanmıştır.